Na 2 ronden hebben de Dubbelschakers aardig huisgehouden in Kreta. Maar gezegd moet worden dat voor de meesten de tegenstand redelijk beperkt was in de eerste 2 ronden. Alleen Den Died heeft een punt moeten afstaan, maar dat was ook niet gek. Zijn Nederlandse tegenstander had liefst bijna 2100 ratingpunten meer. Het is zelfs Carlsen nooit gelukt om daartegen te winnen, dus dat het Den Died niet gelukt is, is hem niet te verwijten.
De eerste partij van Diederik was wel een heel spannende waarin hij een eindspel met ongelijke lopers met slechts 1 pluspion toch zeer overtuigend naar winst wist te voeren. Zijn schaakmaten waren enorm trots op hem!
Hieronder nog wat aardige foto’s:








In de 3de ronde krijgen de Dubbelschakers het zwaar. Liefst 3 spelen er tegen een GM en 1 tegen een IM. Maar ook Diederik krijgt een tegenstander van formaat. Kortom… het zou een wonder zijn als we in hetzelfde tempo de puntjes bij elkaar blijven rijgen.
In het volgende verslag wellicht wat partij fragmenten!
Martien
Laat een reactie achter