Stand in topcompetitie

Hieronder de stand in de topcompetitie. Ter verduidelijking... De speeldata is telkens de dinsdag voor de externe competitie. Ze zijn ook op te zoeken in de Dubbelschaak kalender. Je speelt dus op de aangegeven datum tegen je tegenstander. Bij verhindering graag aan de competitieleider en aan je tegenstander doorgeven. Verder is het aan te bevelen om toch even je tegenstander vooraf te mailen om bevestigd te krijgen dat de partij inderdaad gespeeld gaat worden. De mailadressen zijn te vinden in de ledenlijst.

 NaamKNSB rating12345678910Tot
1Rob van Meurs10010101
2Franck Steenbekkers00.500.510.51
3Michel van der Stee10.50010.51
4Job de Lange11100.50.511
5Martien van der Meijden01110.50.51
6Wil van Lankveld10.500100
7Gilion Berkelmans000.50.5000.51
8Brent Burg10.50.51111
9Hans Heijstek0.50.500.500
10Matthijs Dijkstra000001001
Hieronder het speelschema voor deze competitie
RondeIndeling
11-102-93-84-75-6
210-67-58-49-31-2
32-103-14-95-86-7
410-78-69-51-42-3
53-104-25-16-97-8
610-89-71-62-53-4
74-105-36-27-18-9
810-91-82-73-64-5
95-106-47-38-29-1