Kalender

Kalender Dubbelschaak

DatumActiviteit
20 August 2019ALV
27 August 2019Ronde 1 + loting meierijbeker
3 September 2019Ronde 2, trainer Tom
10 September 2019Ronde 3
17 September 2019Ronde 4, Trainer Franck
24 September 2019Ronde 5 + ronde 1 TC en HJ
28 September 2019Extern: team 1 ronde 1
1 October 2019Ronde 6, trainer Martien
8 October 2019Trainingsavond 1
15 October 2019Ronde 7, trainer Brent
22 October 2019Ronde 8, avondcomp uit
29 October 2019Ronde 9 + ronde 2 TC en HJ
2 November 2019Extern: team 1 ronde 2 en team 2 ronde 1
5 November 2019Ronde 10, trainer Guido
12 November 2019Ronde 11, avondcomp thuis
19 November 2019Ronde 12 + ronde 3 TC en HJ
23 November 2019Extern: team 1 ronde 3 en team 2 ronde 2
26 November 2019Ronde 13, trainer Hans #
3 December 2019Ronde 14, Trainer Job
10 December 2019Ronde 15 + ronde 4 TC en HJ
14 December 2019Extern: team 1 ronde 4 en team 2 ronde 3
17 December 2019Snelschaakkampioenschap
24 December 2019Geen schaken: kerstavond
31 December 2019Geen schaken: oudjaar
7 January 2020Ronde 16, Trainer Wil
14 January 2020Ronde 17, trainer Tom
21 January 2020Ronde 18 + avondcomp thuis + uiterlijke datum voorrondes meierijbeker
28 January 2020Ronde 19 + Ronde 5 TC en HJ + loting knock-out meierijbeker
1 February 2020Extern: team 1 ronde 5 en team 2 ronde 4
4 February 2020Ronde 20, trainer Franck
11 February 2020Trainingsavond 2
18 February 2020Ronde 21, trainer Wil
25 February 2020Geen schaken: carnaval
3 March 2020Ronde 22 + Ronde 6 TC en HJ
7 March 2020Extern: team 1 ronde 6 en team 2 ronde 5
10 March 2020Ronde 23, trainer Martien
17 March 2020Ronde 24, avondcomp thuis
24 March 2020Ronde 25 + Avond + Ronde 7 TC en HJ
28 March 2020Extern: team 1 ronde 7 en team 2 ronde 6
31 March 2020Ronde 26, trainer Brent
7 April 2020Ronde 27, trainer Guido
14 April 2020Ronde 28 + Ronde 8 TC en HJ
18 April 2020Extern: team 1 ronde 8 en team 2 ronde 7
21 April 2020Ronde 29, trainer Job
28 April 2020Ronde 30, trainer Hans #
5 May 2020Bevrijdingsdag: Rembrandt open? Zo ja: alternatieve clubavond
12 May 2020Ronde 31 + Ronde 9 TC en HJ
16 May 2020Extern: team 1 ronde 9
19 May 2020Ronde 32 en Playoff dag 1 (+ inhalen TC/HJ, finales meierij)
26 May 2020Ronde 33 en Playoff dag 2 (+ inhalen TC/HJ, finales meierij)
2 June 2020Ronde 34 en Playoff dag 3 (+ inhalen TC/HJ, finales meierij)
9 June 2020Ronde 35 en Playoff dag 4 (+ inhalen TC/HJ, finales meierij)
16 June 2020Rapidkampioenschap
20 June 2020Huub van Dongen Memorial

.